Apartamento Piratuba
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apartamento Piratuba van 70 m² ligt op ongeveer 20-minuten loopafstand van Igreja Santa Catarina de Alexandria. Dit appartement met een zonneterras is momenten van de Aguas Termais Piratuba gelegen.
Het kost 20 minuten lopen om het centrum van Piratuba te bereiken.
Het appartement biedt een patio, een zitruimte en een keuken, evenals comfort zoals airconditioning. Apartamento Piratuba biedt 2 slaapkamers aan, waar maximaal 6 gasten kunnen slapen. De accommodatie heeft ook 2 badkamers. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.
Het appartement biedt een complete keuken, uitgerust met een koelkast, een broodrooster en een oven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cervejaria Berg Bier1,1 km
- Parque da Cascata2,3 km
- Plaza Ferroviario1,4 km
- Estacao Berg Music Hall2,1 km
- Igreja Evangélica de Confissão Luterana no Brasil1,6 km
- Paróquia Santa Catarina1,3 km
- Piratuba Thermal Waters500 m
- Igreja Santa Catarina de Alexandria1,3 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santa Terezinha69 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Piratuba?
Het duurt 20 minuten lopen om van Apartamento Piratuba naar het stadscentrum te komen. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Apartamento Piratuba?
Apartamento Piratuba heeft privé-autoparkeren. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Apartamento Piratuba?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Apartamento Piratuba verblijven. - ❓
Wat is de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 70 vierkante meters.